Zbliżają się Święta, i każdy z nas marzy o tym, aby były radosne, pełne miłych niespodzianek, ale czy każdy będzie miał szansę, aby móc je spędzić w gronie rodziny i najbliższych? My Polacy, kochamy tradycje i obojętnie gdzie jesteśmy, staramy się spędzać je tak, jak to się robiło w domu.Niestety, nawet jeśli masz przyjaciół z którymi możesz je spędzić, to nikt Ci nie zastąpi najbliższych. Na szczęście teraz, w dobie komputerów, możemy się widzieć, poprzez komunikatory, nawet przy wigilijnym stole. Najlepsze przysłowie chińskie brzmi-"abyś żył w ciekawych czasach", i my, mamy to szczęście.Jest to czas zadumy, nad minionym rokiem.Dla jednych to był rok szczęśliwy, a dla innych raczej pechowy, ale nie należy tracić nadziei i uwierzyć w to że będzie lepiej.Wiara czyni cuda, a my jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko co zechcemy, jeśli tylko będziemy w to wierzyć.Podarujmy sobie nawzajem uśmiech, ciepłe słowo. Zapomnijmy o urazach, i zasiądźmy przy wigilijnym stole, nie zapominając o dodatkowym nakryciu dla wędrowca.
Życzę Wszystkim, aby te nadchodzące ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA,upłynęły nam w zdrowiu, szczęściu,i natchnęły nas zdrowym optymizmem. ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT.!!!!
Życzę Wszystkim, aby te nadchodzące ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA,upłynęły nam w zdrowiu, szczęściu,i natchnęły nas zdrowym optymizmem. ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT.!!!!